- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1263 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1263 Culés
0
Nie mam zamiaru bronić Xaviego, ale ludzie, na co Wy liczyliście tym składem? Pedri to jedyny kreatywny zawodnik tej drużyny. Dembele jedyny nieprzewidywalny skrzydłowy, Frenkie idealny w ustanowieniu z Busquetsem i Pedrim zwłaszcza jeśli mowa o asekuracji, a Christensen poza Araujo i Kounde (choć z nim różnie bywa) to stoper, a nie sabotażysta. Jeśli ich nie ma to jak Wy chcieliście wygrać? Oczekujecie od Roberto, że po tylu latach wreszcie odpali i zabiega takiego Valverde czy zacznie prostopadłe piłki puszczać? Czy może że Kessie wejdzie na poziom Pedriego (Kessie wczoraj nienajgorzej, ale umówmy się, że nawet w formie to inna półka niż Pedri czy Frenkie). Spokojnie, nie martwmy się o drużynę, a o ławkę rezerwowych, skrzydła i przede wszystkim te kontuzje.
4
@Damiain oczekuje, że trener takiego klubu z takim sztabem medycznym będą potrafili tak rotować zawodnikami, że nie gra nimi po 90min co 3 dni co "pomaga" w doznaniu kontuzji
0
@FCB24 Dembele nie był tak zajeżdżany bo dużo rotował Xavi między nim i Raphinha. A Pedri i Frenkie nie mają choćby jednego zastępcy, który wejdzie i choćby w jakimś stopniu dotrzyma ich poziomu waleczności, inteligencji boiskowej, poziomu pressingu czy kreatywności. Taki mamy skład. Jeśli ktoś uważa, że Kessie czy Roberto " jak na ławkę to spoko" to wczoraj powinien przejrzeć na oczy. Warto też przemyśleć dlaczego np. Pedri grał od deski do deski. Może m. in. Dlatego, że nasze 2 największe transfery ofensywne czyli RL9 i Raphinha nie potrafili albo zamknąć meczu do 60min bo kopali się po czole albo samo 1:0 z trudem przychodziło..
1
@Damiain rzadko bo rzadko, ale zdarzało się wygrywać 3-0 a i tak grali wszystko