La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

3

Chciałbym cały czas widziec takiego Kessiego jak w pierwszej połowie. Dobrze sie go ogladalo, ale niestety pozniej ten karny.
Sergi Roberto niepotrzebnie faulowal taktycznie Modrica na poczatku meczu. Sytuacja byla raczej niegroźna a on zarobil za to kartke przez przy bramce na 0:2 juz nie mógł go faulowac choc widac, ze chciał.

Jak przy pierwszej bramce Alonso nie sfaulowal Rodrygo i nie przerwal tej akcji na samym poczatku? Przeciez to kryminał. Dostalby zółta jak Eric w drugiej polowie, ale kontry by nie bylo.

Czy oni nie analizują meczów Realu? Przeciez u nich standardem jest wycofanie pilki do nabiegajacego zawodnika jak to bylo przy 1 bramce (Benzema do Viniego) a obaj nasi obroncy niepotrzebnie wbiegali w bramke. Jeden chyba powinien zostac przy Vinim w razie wycofania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?