La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

2

Ale tutaj trochę osób zaboli dupa, jak wygramy ligę, bo to będzie oznaczać, że Xavi zostaje, no ale cóż. Nie mój problem. Dejavu, aż mam.

1

@Rewolucja123 I dobrze że zostaje.

4

@Rewolucja123
bo tu ludzie jak chorągiewki są:) jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz

mecz nie wyszedł trudno gramy dalej, ważne jest Mistrzostwo Hiszpanii:)
jakoś rok temu pokonaliśmy ich tyle samo i jakoś Real dalej funkcjonuje:) takie mecze się zdarzają po prostu

0

@lucca87 nie, po prostu czasy Valverde wracają.

0

@Rewolucja123
nie rozumiem? pod jakim kątem?

0

@lucca87 ludziom się nie podoba styl. W krajowych jest wynik.

0

@Rewolucja123
pod tym kątem tak, chociaż za Valverde wg mnie mieliśmy gorszy styl

ale z drugiej strony w Europie nie było tak źle bo 1/4 czy 1/2 LM praktycznie co roku były

dla mnie mistrzostwo w tym roku to piorytet:) a z Europy rozliczę Xavi za rok,
będzie miał już dłużej zespół, dostanie nowe transfery latem wtedy go ocenię z Europy:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?