La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

14

KIBICE BARCELONY W PIGUŁCE

wygrywasz 3 mecze z Realem ostatnio, przegrywasz jeden i już płacz nic nie potrafią i wywalanie trenera

WTF, chorągiewki to mało powiedziane

dobrze dla Realu że nie wyrzucił Ancellotiego rok temu po porażce 4-0 bo by LM nie wygrali

typowa mentalność januszowa

3

@lucca87 Tylko ze to byl mecz ktory zabrał ci puchar

9

@Encore No a jeden praktycznie przypieczętował mistrzostwo.

konto usunięte

1

@Encore Nie jest powiedziane że by ograli Osasunę. Ważniejszy był zdecydowanie ten ligowy bo jakby teraz było 6 pkt + ta wczorajsza przegrana to jestem przekonany że by ligę też przegrali

1

@Kamiloza91 No super i z pucharu króla,ligi europy zrobila sie tylko liga xD

2

@Encore nie tylko bo też Superpuchar Hiszpanii wygrany w świetny stylu z Realem 3:1

0

@Encore w zeszlym sezonie nie bylo nic a teraz jest liga i SPH

0

@Encore
co jest ważniejsze liga czy puchar?
bo chyba Mistrzostwo Kraju czy nie?
nie mówię puchar kraju też oki i fajnei byłoby wygrać ale mówi się trudno zwłaszcza że i tak w tej kategorii jesteśmy rekordzistami jeśli chodzi o ilość, ale to mistrza się pamięta a nie zdobywcę pucharu

0

@Encore A ja mówie tylko o meczach z Realem, jeden odebrał puchar króla, jeden dał SPH, a jeden dał praktycznie mistrza. Wychodzi na duży plus, pozostaje gorzki smak, bo 4-0, a to, że nie wygramy pucharu, to żaden problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?