La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1145 Culés

0

Tak trochę zmieniając temat. Patrząc na ten moment to City gra lepiej czy gorzej niż rok temu?

0

@Kamiloza91 city ma Alvareza i haalanda , real nie lubi tego.... Na pewno biorąc pod uwagę obecność tych napadziorów ciężej będzie realu w ewentualnym spotkaniu tych drużyn w lm... A jak gra obecnie city to myślę że podobnie ...

0

@Pawci023x Nie musisz wrzucać w to Real ;p

0

@Kamiloza91 Ciężko powiedzieć. Ogólnie wydaje się, że gorzej, ale czasami jak im żre to Haaland jest nie do zatrzymania. To może zaważyć w takiej Lidze Mistrzów. Zawsze brakowało im takiego dzika, typowego egzekutora z warunkami fizycznymi

0

@Ptasior Mi się wydaję, że City w tym roku gra lepiej w LM niż w lidze. A w ost sezonach bywało na odwrót.

0

@Kamiloza91 możliwe że na lm bardziej się skupią

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?