- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1354 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1354 Culés
3
Anglicy ocenili Kiwiora za mecz z Liverpoolem. Jednoznacznie.
Słów krytyki pod jego adresem nie szczędził portal goal.com. "Został wprowadzony w miejsce Odegaarda, żeby wzmocnić obronę, ale to nie wyszło . - pisze portal. Dostał ocenę 5.
Taką samą notę wystawiła mu również telewizja Sky Sports, która nie zamieściła jednak opisu. Inna brytyjska stacja BBC dała kibicom możliwość wystawienia oceny piłkarzom obu zespołów. Ostatecznie Kiwior zgarnął średnią notę 5,37. Według niej Kiwior był najgorszym piłkarzem w drużynie Arsenalu.
@Kgorecki2500 @Medium @Deviler
4
@Kondziubarca No niestety nie wygląda to narazie obiecująco
0
@Kondziubarca Nie za surowo? Szczególnie, że drugi stracony gol to nie do końca jego wina chyba :P
7
@BulaKG Od początku jestem praktycznie przekonany że ten transfer do Arsenalu to zrobiony żeby agenci zarobili hajsu, a sam Kiwior za chwile wyląduje w jakiejś Belgii albo Holandii.
@Kgorecki2500 Pewnie jeszcze ten moment mocno mu obniżył ocenę - "Zaledwie kilkanaście sekund później Kiwior mógł przyczynić się do gola dla Liverpoolu, ponieważ popełnił fatalny błąd w środkowej strefie boiska, gdzie nie trafił w piłkę."
1
@Kgorecki2500 sam gol to nie jego wina, ale wcześniej Liverpool miał swoje extra szanse. Zamiast spokou, w defensywie Arsenalu był większy chaos.
Ogólnie lepiej jakby Arteta tej zmiany nie zrobił.
0
@mekston Arteta sie pogubił w zminach. Nagle zmienił ustawienie na 3 w obronie, do tego Zinchenko powinnen zejść razem z Odegaardem, albo zamiast niego, on przy golu na 2:2 to już ledwo biegał.