- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 776 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 776 Culés
3
Aubameyang wielkim ratownikiem Barcelony, który w tym sezonie strzelił całe 3 (!) gole. To pokazuje jak nisko upadł nasz kochany klub.
6
@MesQueUnClub96 To, że Lewy gra w pierwszym bardziej to pokazuje xd Przed przyjściem do nas w Arsenalu też ponoć był słaby, a u nas się sprawdził.
3
@MesQueUnClub96 Podaj statystyki z Barcelony.
I zobaczymy jak Lewy przy nim wypada.
0
@AlexDark00 Przestań żyć emocjami i spójrz na to obiektywnie. Wydawało się po jego grze w Arsenalu, że to wszystko zmierza do końca. Gra była coraz gorsza. Nagle chłop w Barcelonie się odpala i zaczyna zasuwać. Potem zjechał z formą, ale jeszcze Chelsea się na niego skusiło. I gdzie jest teraz Aubameyang? Czy przypadkiem Aubameyang nie grał o dobry kontrakt? Pozwól żeby szare komórki popracowały i połączyły jedno z drugim
3
@MesQueUnClub96 To, że w Chelsea wolą grać paralitykiem Havertzem i Auba nie dostaje szans to jedna sprawa, bo gdyby zagrał tyle meczów co on, na pewno miałby tych goli więcej. Druga sprawa jest taka, że nawet Auba bez formy z Arsenalu dał nam korzyść i się sprawdził.
0
@Donnie_Darko Gdyby był na poziomie z Barcelony to dostawałby szansę. Jak oni chcieli z nim kontrakt rozwiązywać, to chyba się na niego nie uwzięli?
1
@AlexDark00 Szczególnie na koniec u nas:D
https://www.transfermarkt.pl/pierre-emerick-aubameyang/leistungsdatendetails/spieler/58864/plus/0?saison=2021&verein=131&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
1
@MesQueUnClub96
"Przestań żyć emocjami i spójrz na to obiektywnie."
XDDDDD Napisał @MesQueUnClub96 na temat napastnika
0
@Roobo No u nas 13 bramek i 1 asysta. Lewy u nas 27+7.
0
@cris2706 Ale co napisałem niezgodnego z prawdą w tamtym komentarzu?
1
@Roobo Auba całe 13 goli i 1 asysta, Polak 27 bramek i 7 asyst.
https://www.transfermarkt.pl/pierre-emerick-aubameyang/leistungsdatendetails/spieler/58864/plus/0?saison=2021&verein=131&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
https://www.transfermarkt.pl/robert-lewandowski/leistungsdatendetails/spieler/38253/plus/0?saison=2022&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
0
@MesQueUnClub96 że niezgodnego z prawdą to nie napisałem. Po prostu śmieszne, że zarzucasz komuś życie emocjami, skoro sam robisz dokładnie to samo. Nie potrafisz ocenić obiektywnie Lewego, bo to Twój Bożek i nawet jak zmarnuje w meczu kilka setek to znajdziesz winę nawet w ter Stegenie, żeby go wybronić.
0
@cris2706 przecież za ten mecz krytykuję Lewego, nie wiem o co ci chodzi
1
@MesQueUnClub96 Gościu w Chelsea na 9 słabo wyglądał Lukaku za ponad 100 mln, czy sensacja bundesligi Werner... Chelsea to nie jest wyznacznik.
1
@tbas Podaj jeszcze ilość minut.