La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 697 Culés

2

Ile to już było takich meczy gdzie Xavi przepycha 1:0 albo gubi punkty w ten sposób.Zarówno w LM,LE jak i Copa klapa.Liga wygrana bedzie wazna ale ciągle te mecze są bez żadnej kontroli.

7

@Encore Może dlatego że gracze odpowiedzialni za tą kontrolę siedzą w szpitalu

4

@Mario96w Nawet jak byli to i tak bylo wygrywane po 1:0

1

@Encore Ciekawe bo 4:0 czy 3:0 też było z kontrolą i to w dużych ilościach na początku sezonu, akurat wtedy jak Pedri i Dembele nie byli kontuzjowani :P

2

@Mario96w Dziadowanie zaczęło się jak jeszcze Dembele grał, on jest kontuzjowany od lutego, a takie przepychanie 1:0 to jest od listopada.

Wyniki są jakie są nie dlatego że brakuje Pedriego /Gaviego /Araujo /Dembele /kogokolwiek kto nie może akurat grać, tylko dlatego że Danzel jest po prostu słabym trenerem bez pomysłu na grę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?