La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

1

Real jest strasznie chimeryczny, potrafią wygrywać z wielkimi drużynami by robić wpadki w lidze pokroju Villarealu przez co na przestrzeni 10 ostatnich lat dosyć mało maja mistrzostw

U Barcy natomiast odwrotnie, mogą być wpierdziele w LM lecz w lidze stosunkowo mało błędów ze słabszymi przez co dużo mistrzostw Hiszpanii w ostatnich latach

3

@Herato
nic z tego co napisałeś nie jest do końca prawdą

po pierwsze Villarreal nie jest słaby po drugie, oprocz ostatniego meczu Real dostawał ostatnio od Barcelony, więc nie wiem czy porazki ze łabszymi drużynami są powodem przeganej ligi bo ostatnio przegarli w lidze z Barceloną, remis z Atletico, Betis i porazka z Villarreal a więc górą tabeli

a malo mistrzostw na przestrzeni 10 lat bo byli po prostu słabsi w tym okresie głównie od Barcelony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?