La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1109 Culés

0

Tak się teraz zastanawiam, bo Inter jest o krok od 1/2 LM. Co dałby remis 1-1 w pierwszym meczu w Mediolanie przy 3-3 w rewanżu na Camp Nou. Nie pamiętam już sytuacji w grupie. Ten 1pkt na Interze dawałby awans Barcy, czy jak mawia Pudzian: To, by nic nie dało?

3

@AmigoBlancos Chyba wtedy byłoby po 8 pkt, przy tej samj ilości pkt co by się liczyło?

0

@Kamiloza91
Liczba bramek strzelonych, bilans bramkowy, ale mogę się mylić.

8

@AmigoBlancos Inter i Barcelona po 8 pkt, Inter bilans +2, Barcelona +1 więc awans Interu. Z drugiej strony być może wtedy Barcelona nie straciłaby dwóch goli z Pilznem, moze strzeliłaby jednego więcej i wtedy Barcelona by awansowała bo strzeliłaby więcej goli w fazie grupowej. Z trzeciej strony nie wiadomo czy Bayern nie oddałby Interowi chociazby remisu by wyrzucić Barcelone

5

@barcelonaLM
Pozostaje gdybanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?