La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 837 Culés

2

Skończyło się klepanie europejskich ogórków, przyszedł pierwszy rywal, który nie jest półprofesjonalnym klubem i Lech wyjaśniony. A ta Fiorientina to i tak średniaczek europejski. Szkoda, że nawet ten Puchar Tymbarku jest nieosiągalny dla polskich drużyn.

1

@Hosh Villareal tez ogór? Juz sie zaczyna deprecjonowanie..

konto usunięte

0

@Sulimo wypadek przy pracy

3

@AFA90 @Sulimo i Villarreal i tak wyszedl na spokojnie z 1 miejsca w grupie. Porazka wysoka ale motywacja dla Villarreal nie byla jakas wielka.

2

@Sulimo Nie, po prostu mnie śmieszy robienie z tego Pucharu Tymbarku jakichś poważnych rozgrywek. Potężne Djurcośtam zniszczone, ale przyszedł w końcu średniak Ligi Włoskiej i weryfikuje polską ligę.

A poza tym Villareal miał zapewniony awans, mogli wystawić nawet 11 złożoną z klubowych ogrodników, więc co Ty tutaj porównujesz.

konto usunięte

0

@mekston Czasem takie mecze się zdarzają, tym bardziej u farmera :D

0

@Hosh Ale czy ktos sadził ze bedzie inaczej? My jestesmy na poziomie takich Djurgarden. Nie mamy argumentow na rywali powazniejszych którym chce sie grac na 100%

Mimo wszystko cwiercfinał to dobry wynik bez wzgledu na to z kim Lech grał.

0

@Sulimo No i tak dobrze, że te Djurgardeny czy Glimty przeszli, ale to nadal smutne, że europejskie odpady typu Fiorientina nadal są na poziomie nieosiągalnym pomimo tego, że Lech ma całkiem niezły skład jak na naszą Ligę.

0

@Hosh Budzet i prestiz ligi swoje robi. No i oni potrafia po 50 mln zarobic na 1 piłkarzu co dla nas jest nierealne

0

@Sulimo Czy nierealne to nie wiem, skoro jakoś Ukraińcy potrafią sprzedać Mudryka za 100 baniek. Może po prostu u nas cała myśl szkoleniowa jest do wymiany razem z zarządzającymi klubami.

0

@Hosh Najlepiej zarabia sie na skrzydłowych. U nas oni sa jak Yeti kazdy słyszał a nikt nie widział.

Ok jest Kaminski i Skóras ale oni raczej nigdy topem nie beda chociaz moze sie myle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?