La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

0

Oby się nie okazało że wszystkie limity wynagrodzeń pójdą na Leo i z Gavim będzie problem

konto usunięte

1

@tbas Prędzej zrezygnują z Alonso niż z Gaviego

1

@Emhyr moim zdaniem przy Inigo, Alonso jest totalnie zbędny. Chyba, że Alba chce odejść i Alonso musi zostać jako zmiennik Balde.
Mamy trzech świetnych stoperów, Inigo będzie czwartym. Nawet jeśli Kounde będzie musiał grać na prawej obronie, to zawsze na ŚO będą mogli zagrać Eric lub Riad.

konto usunięte

0

@FrankliN7 Informacje z dobrych źródeł są takie że Alba może zostać wypchnięty jak nie obniży pensji. Wiadomo że Alba może mieć na to wywalone ale jako kapitan mógłby pomóc

1

@Emhyr tak się deklarował publicznie, że pomoże, że wątpię, by nie zgodził się na obniżkę. Natomiast nie zdziwię się, jeśli Alba i klub dojdą do wniosku, że lepiej będzie się rozstać.
Oczywiście mieć taką parę lewych obrońców jak Balde i Alba to czysty luksus, ale u nas liczy się każdy grosz, i trzeba będzie wybierać między jednymi zawodnikami, a drugimi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?