- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1288 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1288 Culés
1
Jak podaje Roger Torello Barca może aktywować w lecie kolejną dźwignię czyli sprzedaż Barca Studios za 100 mln euro. Tebas zakazał już robienia dźwigni chyba że coś przynosi straty a BS przynosi.
6
@Emhyr Dźwignie to ja mogę Tebasowi na szyje założyć
0
@Emhyr Będzie na pensje i premie dla Messiego i jego ojca :D
1
@barcanawieki No to na co czekasz? Do roboty
1
@Bartas7VeB Nie. Ta dźwignia ma na celu głównie zarejestrowanie zawodników którzy czekają z nowymi kontraktami.
3
@Emhyr proszę nie zamieszczaj każdej dziennikarskiej głupoty jaka pojawi się w internecie - latem Barcelona za pozwoleniem od Goldman Sachs sprzedała dwa razy po 24,5% udziały Barça Studios, zatem nie jest możliwe, aby pozbyła się za 100mln euro możliwości decydowania o projekcie, a Goldman Sachs i tak by nie pozwolił na na sprzedaż reszty udziałów BS bo jest to poręczenie kredytowe pod budowę Camp Nou.
0
@JarekS Proszę nie wypowiadaj się na tematy które nie masz pojęcia. Tyle razy już napisałeś głupotę i dalej to robisz a ja zbieram i je kiedyś wyciągnę. Zostało im 51% Barca Studios. Rok temu mieli to zrobić ale nie było potrzeby sprzedawać więcej. P.S. przeczytaj sobie tekst od Błażeja tylko dokładnie to może znajdziesz to o czym ja tu piszę.
1
@Emhyr Piszesz głupoty o których nie masz pojęcia albo masz też problemy z czytaniem i nie rozróżniasz BLM od BS.
Jeśli coś Barcelona miała by sprzedać to część BLM, czyli Barça Licensing and Merchandising, a Barca Studios jest nie do ruszenia bo zostało nam 51% i jeśli sam klub nie potrafi tego wykorzystać to znajdzie inwestora który mu pomoże, ale bez sprzedawania udziałów.
PS: cytując prezydenta "nie strasz nie strasz bo się zesrasz" - najpierw zdobądź jakąś wiedzę, a potem ją podważaj - możesz sobie zbierać "głupoty", które twoim zdaniem napisałem - rób co chcesz bo mam gdzieś zakompleksionych ludzi, którzy szukają atencji wśród anominów, ale nie zamieszczaj na portalu idiotycznych i nieprawdziwych wiadomości jak ta powyżej bo dzieciaki to też czytają, a część jeszcze w to uwierzy. Podsumowując - sam przeczytaj tekst Błażeja ze zrozumieniem, zluzuj gumeczkę z majteczek i miłego dnia.
EDIT: nawet w artykule tutaj masz napisane jak byk: https://www.fcbarca.com/109694-relevo-pilkarze-sprowadzeni-latem-nie-widza-sensu-w-udziale-w-zbiorowej-obnizce-pensji.html - zacytuję:
"Według Rogera Torello plan przewiduje też kolejną "dźwignię finansową", a miałaby nią być sprzedaż 24% Barça Studios, która wiązałaby się z wpływem 100 milionów euro. Wydaje się jednak, że dziennikarz Mundo Deportivo zapomniał, że Barça sprzedała już dwie uzgodnione z socios "transze" Barça Studios po 24,5%."
A dodatkowo dodam że za X lat Barcelona z tego co pamiętam ma w planach odzyskać sprzedane udziały BS, zatem weź to chociaż na logikę - po co miała by pozbywać się większościowych udziałów. Myśl.
0
@JarekS Pożyjemy zobaczymy.
0
@JarekS Jak tam farmazoniku dalej uważasz że wszystko wiesz? Barca Studios sprzedane :P