- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
2
S04 prowadzi 3-1 z Hertą i ucieka ze strefy spadkowej. Mam wrażenie, że Tomek Hajto traktuje ten klub jak potęgę nie tyle bundesligi, ale i europejskiego giganta. Hasło którym zgasił kiedyś Borka też łatwo zgasić. ''Ty masz muzyczkę w telefonie mi ją grali na murawie'' (hymn Ligii Mistrzów)
Hajto rozegrał 6 spotkań w LM, ale no właśnie trafił do grupy:
Arsenal
P.Ateny
Mallorca
S04
W grupie Schalke zajęlo ostatnie miejsce. Później ich upokorzyła piękna Wisła Kraków. Puchar UEFA 2002-03. Hajto nawet w tym pamiętnym 1-4 zdobył bramkę na 1-1. Potem S04, może tylko podziękować Tomkowi, że nie dostało nomen-omen 0-4... Z tego co pamiętam, to największe sukcesy w LM S04 odnosiło, gdy Tomka już dawno tam nie było. Schalke w składzie z Neuerem, Raúlem, czy Farrfanem. Wtedy chyba polegli dopiero w 1/2 LM? Nie chodzi o to, że nie lubię Schalke, ale te gadki o ''WIELKOŚCI'' tej ekipy zawsze traktuje z przymrużeniem oka. 6 meczów w LM? To zagrali niektórzy piłkarze Legii Warszawa, a jakoś się z tym nie obnoszą. Może niech Szczęsny, Zieliński, Lewandowski, Dudek liczą swoje występy w LM? Wśród wyżej wymienionych są ludzie, którzy wygrali LM i nie traktują tego w tak nabożny sposób jak Hajto swoich 6 występów... Nie rozumiem Hajto, ale to chyba świadczy, że wszystko ze mną w porządku...
0
@AmigoBlancos ale Hajto jako pierwszy zdobył bramkę na Arena AufSchalke i tego nikt mu nie zabierze.