- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
0
Aż trudno to przyznać ale bez Dembele i De Jonga gra totalnie kuleje
Nie są idealni ale chyba tylko oni we 2 aktualnie są stanie zrobić różnice w meczu
5
@Herato Przede wszystim bez Pedriego
1
@Herato Pedri i Dembele. De Jong jest świetny, ale to nie jest game changer.
3
@Rewolucja123 Dembele tym bardziej.
0
@Bagsik88 Dembele to właśnie game changer. Ma problemy ze skutecznością, ale mimo wszystko game changer, albo można to trochę ładniej dobrać, piłkarz z takim potencjałem i nie zawsze go pokazuje. Patrz mecz z Sociedad przed kontuzją. Takiego czegoś nie pokazuje na codzień, ale serwuje dużo solidnych-dobrych meczów, taktycznie i indywidualnie daje bardzo dużo drużynie.
1
@Rewolucja123 Game changer Dembele - nic z Realem w lidze, nic z Bayernem, gol z Interem. Do tego na najważniejsze mecze znowu wypadł przez uraz. I tak od 6 lat ciągle to samo. Katastrofalny miesiąc gry, 2 dobre mecze, 2 słabe miesiące i kontuzja.
1
@Rewolucja123 Nie, Dembele nie jest tak jak go nazywasz. Z nim wcale nie jest inaczej, lepiej. Dobry mecz z RSSS,a potem przyszedł Bayern i zagrał fatalnie.
https://www.sofascore.com/pl/barcelona-fc-bayern-munchen/xdbsrgb
Najwięcej strat, 0 kluczowych podań(np. Lewandowski czy De Jong mieli, Raphinha też), podania na poziomie 72%, strzałów 0, drybling próby 8 i tylko 1 udana. W lidze też było, że Pedri to łapał się za głowę jak Dembele znowu źle podał.
Wypada co sezon na dłużej....w 20/21 dokładnie 27.11.2021 wraca, a wypada w 21/22 dokładnie 1.02.2022, więc rok i 3 miesiące, a dokładniej to jeszcze krócej...ale może w 7 sezonie będzie z tym lepiej.
Bramek,asyst, kluczowych podań, dryblingów to ma tyle, że Messi się chowa.
https://www.sofascore.com/pl/zawodnik/ousmane-dembele/818244