La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 751 Culés

7

Haha oczywiście to wszystko wina opozycji xd
https://wykop.pl/cdn/c3201142/23eda2e9eacb9cb8efa942f7b81ba6bc49ce917249c6a7b3a7e513843393f362.jpg?author=radek7773&auth=f476600c507dda11d1775210e7c267e0
Tu inne ciekawe paski:)


@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @AFA90

1

@tomek8756 oni są obrzydliwi, brak słów... A ten naród jest tak głupi....

2

@tomek8756 przecież to Tusk masowo ściągał zboże z Ukrainy wszyscy to wiedzą a PiS w porę dostrzegł ten przekręt i naprawia to wszystko żeby rolnikom żyło się godnie i żeby zostali odpowiednio docenieni. Tak było nie kłamie

konto usunięte

2

@tomek8756 i oczywiście debile w to uwierzą

1

@Barca1992
No niestety
To nic Konfa o tym ostrzegła a nawet Tusk o tym zbożu...ale wtedy byli uznawani za "ruskie onuce"
https://www.tvp.info/60617533/tusk-o-zbozu-z-ukrainy-wykorzystala-to-ria-novosti
Artykuł z czerwca 2022 roku

0

@tomek8756 a to nie przez Rosje i import ich zboża? Ostatnio minister rolnictwa cos takiego mowil

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?