La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

19

Słuchajcie co się właśnie wydarzyło, wchodzę sobie do sklepu celem kupna wybielacza, zachodzę pod regały, patrzę, a tam pusto - nic, żadnego wybielacza nie było w dużym markecie. No to pytam pani wykładającej towary dlaczego tu nic nie ma, a ona, że przed chwilą jakichś dwóch podejrzanych typów wykupiło cały zapas jaki mieli na sklepie! No w głowie to się nie mieści, pani jeszcze mnie ostrzegła - powiedziała, że ta dwójka była agresywna i chamska, że jeden co chwila krzyczał do drugiego: "Jarek, trzeba nam więcej!!1" a drugi mamrotał do siebie coś o "wybielaniu franko" i "zaspokajaniu rafałka". A przy kasie podobno wypadła im jedna butelka z wybielaczem i jakiś pan chciał ją podnieść i im podać, a wyżej wspomniany jarek wyskoczył na niego z mordą krzycząc "robo" i "eskandalo". Wychodząc ze sklepu wrzeszczeli, że jadą do jakiejś "hali" ale o co dokładnie chodziło to nie wiem.

Uważajcie na siebie, niezłe świry po tym świecie chodzą

2

@qbuteq No okej

1

@qbuteq pewnie w tejże hali mieli dokonać akt wybielania ha ha ha ha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?