La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

11

Saudyjczycy domagają się deportacji Cristiano Ronaldo. Po wczorajszym spotkaniu Al-Nassr z Al-Hilal były zawodnik Realu Madryt złapał się za genitalia, gdy kibice skandowali nazwisko Messiego w jego kierunku. Zachowanie Portugalczyka spotkało się z ogromnym oburzeniem w Arabii Saudyjskiej.

⚽MARCA

Coś ty chłopie z siebie zrobił... Mogłeś być królem w Madrycie do końca kariery. Pomijając nawet to i transfer do Juventusu. Długo starałem się zrozumieć Cristiano, bo mam do niego jakiś tam sentyment. Natomiast tutaj ewidentnie na koniec kariery się Tetris w głowie posypał...
''Messi, Messi, Messi... '' - Prowokacyjne, ale gesty? Widać, że psycha siada. Ktoś tam majstrował przy kabelkach styki nie działają prawidłowo od 2021 roku.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

10

@AmigoBlancos jemu nigdy styki nie działały prawidłowo. Często to pokazywał, ale w ostatnich kilku latach jest tak non stop. W końcu każdy zaczyna zauważać jakim sfrustrowanym gościem jest.

1

@AmigoBlancos na całe szczęście nie został w Realu.

1

@El Madridista.
Czyli rozwalilby Real systematycznie od środka z roku na rok?

3

@AmigoBlancos Cristiano dawał coraz mniej sportowo, a ego wiadomo, wywalone w kosmos. Moim zdaniem tak, bylibyśmy gorszą drużyną z nim niż bez niego. Może nie przez pierwsze 2 lata, bo Vini to był wtedy cienki, a Hazard to wiadomo, przyszedł rok po odejściu Crisa i nie zaistniał, ale w kolejnych latach z Crisem w drużynie moim zdaniem nie ugralibysmy tego, co się udało wygrać.

2

@AmigoBlancos pewnie. Nawet jeśli nie chodzi o szatnię, jeśli miałby posłuch u kolegów to zabrałby minuty Viníciusowi i jego rozwój nie byłby tak szybki. Dodatkowo Benzema dalej byłby jedynie pomagierem Cristiano.

No i ostatnia rzecz, czyli brak udziału w pressingu - ktoś w Realu musiałby dodatkowo biegać za niego w obronie, co wymaga budowy całej drużyny pod konkretnego zawodnika (jak Argentyna pod Messiego)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?