La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

konto usunięte

21

Przypominajka, że nawet drugie miejsce Kanonierów, to wynik ponad stan. Z taką kadrą, to, co robi Arteta to mistrzostwo, z zapleczem dużo mniejszym niż geniusz Ten Hag. Ale ludzie i tak będą pisać jak to oni się nie zesrali XD no szok, [BREAKING NEWS], wąska w topowych zawodników kadra, z Kiwiorem na ławce, gra na mniejszej intensywności niż arabska maszyna Guardioli!

6

@Compadre
W punkt przez sezonem nikt się nie spodziewał, że podejmą walkę o mistrzostwo z City, które uzupełnił Haaland.

4

@Compadre Trochę w tym racji. Ciężko walczyć o mistrza z klubami typu Chelsea czy City, które mają nieograniczony budżet. Jednak i tak Arsenal głupio roztrwonił przewagę, którą zbudował. Przypominam, że z Live i West Hamem prowadzili 2:0. No i remisu ze Świętymi to nic nie usprawiedliwia.

konto usunięte

3

@AmigoBlancos Dokładnie, podobnie ma Milan, który zdobył mistrza rok temu, ze śmiesznym budżetem (którego nawet ten właśnie mistrz nie podreperował jeśli chodzi o transfery), ale łatwiej poszydzić.

1

@Compadre Głos rozsądku, brawo

konto usunięte

1

@Comentateiro Bredzisz

1

@Compadre Czytam te teksty typu zesrał sie metr przed kiblem i wiem, że ci ludzie chyba wagarowali na lekcjach polskiego :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?