La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

konto usunięte

11

Bór gada głupoty ale akurat w tym przypadku ma rację. Jakby Messi był za Raphinhę w tej sytuacji to byłyby grube dymy.

0

@Emhyr Dokładnie, Messi szybko ustawi Lewusa.

1

@Emhyr Gdybu tam był Messi to Camp Nou by mu te piłkę podało. A Lewy by się jeszcze ukłonił.

0

@Emhyr @Kondziubarca po wczorajszym koncercie gry Lewego to Leo powinien sie jeszcze raz zastanowic czy warto wracac, w PSG ma Mbappe, z ktorym widac, ze sie dobrze rozumieją. To co Lewy wyprawia to jest kryminal, widac ewidentnie po Raphinhi czy Ferranie, ze sie nie dogadują najlepiej z Lewym. Mysle, ze jego ego drazni pozostalych, a jego machania lapami nie są mobilizujące dla druzyny.

konto usunięte

0

@Lanosss xD "ma Mbappe". On ma wywalone na to PSG z przymusu tam siedzi

0

@Emhyr Biedny niewolnik Messi który ledwo wiązał koniec z końcem i musiał odejść do PSG zarobić, z pistoletem przy głowie kazali mu podpisać umowę, a teraz lata z dozorem elektronicznym po Paryżu żeby przypadkiem nie odszedł.

Na pewno nie chciał sam odejść, zmusili go

konto usunięte

0

@Klejnot_Nilu ? No poszedł tam bo by nie miał roboty. Lepiej iść gdziekolwiek niż nigdzie. PSG to była jedyna oferta dla niego

0

@Emhyr On tam próbował iść sezon wcześniej jeszcze kiedy miał robotę, tylko spóźnił się z wysłaniem faksu do Bartomeu.

Poza PSG miał jeszcze kilka ofert m.in. z City.

konto usunięte

0

0

@Klejnot_Nilu przede wszystkim nie mial oferty z Barcelony. Warunki byly ustalone ale niestety komunikat ze strony klubu byl jasny - nie sa w stanie zatrzymac Messiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?