La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2085 Culés

7

Jakiś czas temu pisałam o mojej przyjaciółce która walczy z białaczką. Miesiąc temu wyszła ,,zdrowa" ze szpitala, dziś trafiła do niego znów w ciężkim stanie i prawdopodobnie nawrotem choroby. Nie mam siły. ;(

9

@clyde Ciężka choroba. Wiem, bo w 1997 walczyłem z nią do początku 98. Jak widać miałem dużo szczęścia.

0

@Ogorinho1974 koleżanka ma białaczkę limfoblastyczną, nie wiem jaką miałeś ale gratuluję wygranej, bo od pewnego czasu wiem ile to kosztuje. ;(

0

@clyde Dokładnie tą LLA-L2. Pełne 4 cykle chemii. Po 7 miesiącach przeszczep szpiku. Byłem młody i organizm to jakoś wytrzymał. Poza tym miałem szczęście, bo przy tej chorobie oprócz wielu zmiennych to jest też bardzo ważne. Mam grupę krwi 0/Rh- więc nie było łatwo o bieżące uzupełnianie.

0

@Ogorinho1974 no mojej przyjaciółce powiedzieli, że po chemiach właśnie 4 cykle przeszczep, potem, że bez przeszczepu bo więcej niesie ryzyka niż pożytku w jej przypadku i co 6 tyg przez 2 lata chemia, po trochę ponad miesiącu trafia do szpitala z prawdopodobnie nawrotem, gdzie od 1 chemii nie było komórek nowotworowych w szpiku. :(

3

@clyde Bardzo współczuję koleżance, i oby wyszła z tego i była silna. Zdrówka życzę

0

@clyde Każdy przypadek nawet przy tej samej odmianie to osobna historia, pewne procedury leczenia są stałe inne są na bieżąco analizowane i modyfikowane. Nie można się poddać, chociaż czasem to cholernie trudne. Jeśli mogę spytać gdzie jest leczona?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?