La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

31

Teraz Betis i Osa u siebie. Betis w małym dołku, Osa będzie przed Finałem PK.
Choćby skały srały, 6 pkt. Barcy w tych dwóch meczach to musi być obowiązek.

1

@Kapitan hawk Jak będziemy się dawać tak łatwo kontrować i tracić piłki w środku pola jak dzisiaj to nawet bez formy nam walną z 3. Przypominam że Rayo też było w dołku

1

@Kapitan hawk To by już zamknęło lig e. Na 5 kolejek do końca +11, czyli wystweczy wtedy zdobyć 5 pkt iw 5 meczach tego spieprzyć się nie da. No i Real teraz w tyg Sociedad, a do tego Sevilla, Bilbao czy Rayo.

0

@Kapitan hawk ciężko wygrać 2 mecze z drużynami które są w walce o europejskie puchary, zwłaszcza betis który teoretycznie może nawet myśleć o miejscu w LM, a samemu potrafisz strzelić tylko 2 gole w ostatnich 4 ligowych spotkaniach. Grając oczywiście najbardziej ofensywny futbol w Europie obok City.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?