La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

6

Były dźwignie i co? Na transfery prawie wszystko. A tu jeszcze kontrakty Busiego, Frenkiego, czy Alby.



@JarekS

5

@Rewolucja123 A jeszcze 30-40 baniek dla Messiego

3

@Rewolucja123 @Encore Będą coraz wieksze jaja z tym naszym klubem, nie ma co się denerwować już nawet ;p

1

@Rewolucja123 chciało by się powiedzieć "a nie mówiłem" rok temu - nawet jeden drogi zawodnik mniej i część pieniędzy z dźwigni poszła na spłatę zaległości wobec piłkarzy to sytuacja z FFP wyglądałaby inaczej.
Nie zawsze da się wygrać sportowo ładując wielkie pieniądze w zespół - zaryzykowaliśmy i się nie udało, szkoda że koszt tego ryzyka jest tak wielki. Dla Barcelony brak sukcesu i zysków z sukcesu w LM to inny poziom dramatu w porównaniu do PSG czy Chelsea... Ja byłem zwolennikiem pragmatycznych rozwiązań, a biorąc pod uwagę jak kluby LaLiga zwolniły w obszarze inwestycji w piłkarzy to możliwe że i tak byśmy walczyli o mistrzostwo.
Redukcja zatrudnienia w obszarze BarcaTV to kilka milionów euro oszczędności pod FFP - wg mnie nie było wyjścia biorąc pod uwagę jak mocno przeszarżowaliśmy z nowymi pensjami (wbrew opiniom ekspertów z labambli).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?