- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1204 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1204 Culés
3
Zgodzę się z byłym szwedzkim żużlowcem że gdyby speedway był odpowiednio opakowany, sprzedany i pokazany światu bezapelacyjnie by był numer jeden wśród sportów motorowych.
Bo tam są emocje, tam jest dramaturgia, tam jest mijanie. I trzeba być mega kozakiem jeśli chodzi o wysportowanie żeby tam zaistnieć.
2
@Criss18Barca nie wyprzedziłby F1, to sport w ktorym jezdzi na poziomie może 5 państw na świecie, nie ma szans.
4
@Criss18Barca Nie no, bez jaj xD
0
@Rastafarnianin Napisałem gdyby to odpowiednio opakować co wiąże się tym że więcej państw by w to weszło.
Emocje i dramaturgia jest po stronie speedwaya.
Mogę odbić piłeczkę F1 to kilka teamów.
3
@Criss18Barca siatkówka też jest niby bardziej dynamiczna od piłki nożnej, nie mówiąc już o takiej halówce, w której pada pełno bramek, a piłka ręczna? Nie jest ciekawa? Po prostu już tak jest i żadne gadanie tego nie zmieni, ludzie wola oglądać f1 i nożna, bo ich bardziej rajcuje, tyle
0
@KlonaZepan Ale podaj co wspólnego ma siatkówka z nożna?
Futsal to odmiana piłki nożnej i nie jest bardziej dynamiczna, bramki padają z podobnych schematów.
A ludzie trawiastą pokochali bo można ją uprawiać wszędzie
1
@Criss18Barca zgadzam się w 100% - ja lubię zobaczyć na żywo różne sporty - miałem okazję kilka razy w życiu być na zawodach żużlowych w Polsce oraz GP we Francji to powiem szczerze że skala emocji jest jak 100 do 1. To jak porównać emocje koszykarskiej Euroligi do NBA, gdzie w Europie masz walkę, pasję i emocje, a w USA masz emocje przy analizowaniu statystyk koszykarzy bo trudno o atmosferę na trybunach przy prymitywnym kilkusylabowym dopingu.
0
@KlonaZepan Zrób test. Weź 100 osób co nigdy nie oglądały F1 i Żużla i zabierz je na te wydarzenia, Gwarantuje że większość na F1 już by nie chciała iść a na speedway i owszem
0
@Criss18Barca pod katem emocji to zdecydowanie z motorowym speedway jest top. Kazdy wyscig i nowe emocje i jednak w kazdym biegu rozstrzygniecia moga byc rozne. Ci slabsi moga mocniej mieszac tez.