La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

2

Piast Gliwice,jeśli dziś zwycięży z Pogonią Szczecin,to może jeszcze z tylnego siedzenia podłączyć się pod walkę o europejskie puchary.W 2023,razem z Rakowem Częstochowa to najlepiej punktująca drużyna w ekstraklasie.

0

@FcPortoFan1999 Problem ze licencji nie maja xD

0

@Sulimo Wydaję mi się,że działacze Piasta pod "zielonym stoliczkiem" jakoś dogadają się z Pzpnem :)

0

@FcPortoFan1999 Oby nie. Bo to kolejna patologia bedzie. Nie masz kasy? Nie ma zwalniania trenera.

1

@Sulimo To wtedy najpewniej Śląsk Wrocław się utrzyma w ekstraklasie,i to będzie utrzymanie w stylu Ruchu Chorzów 2013,czyli utrzymanie poprzez brak licencji.Wówczas ofiarą braku licencji była Polonia Warszawa,która pomimo szóstego miejsca w lidze została zdegradowana do IV ligi,po wybrykach ówczesnego prezesa Ireneusza Króla.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?