La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

0

Mija około 1,5 roku od premiery odświeżonej trylogii GTA. Orientuje się ktoś czy coś tam poprawili już twórcy? Czekam aż będzie jakaś fajna przecena albo najlepiej jakby była za darmo na ps plusie no bo płacić za to nie ma sensu. Mogę dać max 40, 50 zł a nie 100 czy 150 co teraz po tyle chodzi. Nie wiem czy się doczekam takiej przeceny

0

0

@Pawel13sz bardziej na konsole. Na lapka to tak tylko piracko mogę sobie ściągnąć albo przez steama czy coś bo napędu nie mam. A na konsole byłby git ale płacić więcej niż 50 zł to parodia. No i też jednak na pc są różnego rodzaju mody które coś tam poprawiają. A czemu pytasz

0

@VegetaPolska Bo ci dałem link na allegro na PC za 45zł

0

@Pawel13sz no widzę ale to jest chyba wersja z płytą a jej nie włożę w laptopa. A teraz zobaczyłem niżej. Jest napisane wersja cyfrowa

0

@VegetaPolska w ps plus Extra jest VC do pobrania (albo było). Ja kupiłam za 40 zł używkę na allegro i jest git. Jednak graficznie się faktycznie nie postarali. W SA CJ ma tak małe oczy, że nie mogę przywyknąć...

0

@VegetaPolska wersja cyfrowa pisze, czyli chyba dostaniesz kod do rockstar

0

@clyde no było chyba. W sensie pobrałem wtedy, pograłem trochę ale potem przestałem. Jeśli mnie pamięć nie myli to była informacja że gra zniknie w marcu czy coś. Choć mogę się mylić. Natomiast najbardziej bym zagrał w SA bo jednak jest z nich najbardziej grywalna i w trójkę bo jej nie grałem. Dlatego też czekam aż dadzą za darmo trójkę albo SA ale się chyba nie doczekam. A poprawili jakoś te gry?

0

@Pawel13sz tak prawdopodobnie jest. Nie wiem, zobaczę jeszcze. Tyle że trochę musiałbym poczekać bo do czwartku

0

@VegetaPolska sterowanie na padzie jest spoko, tekstury są lepszej jakości, jazda autem też przyjemna. Bugów nie doświadczyłam tylko no ten CJ... XD

0

@clyde a grałaś w trójkę i vc?

0

@VegetaPolska w trójkę pograłam chwilę ale całkiem zniszczyli ten brudny klimat. :/ III część była taka szara i bura, a tutaj jakoś mi to niezbyt pasuje. VC za to przeszłam całe z przyjemnością :D

0

@clyde no trójka widziałem jest bardziej kolorowa niż oryginał. Pamiętam jak w trójkę grałem ale tylko troszeczkę za dzieciaka. A tak to nie grałem. Natomiast minusem jest ta niemowa Claude. Pamiętam że jak trylogia wychodziła to miała masę bugów i ogólnie strasznie przykrych rzeczy. Powychodziły te łatki ale czy to jest teraz grywalne to nie wiem. Np SA było strasznie ciemne i ta twarz np CJ była niewidoczna. Bardzo dużo modów jest które dają mgle, poprawiają deszcz czy też rozjaśniają grę. I nie wiem czy to w aktualizacjach poprawili itp

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?