La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

konto usunięte

0

Pamiętam jak ludzie debatowali kto jest lepszy, Leclerc czy Max
Potężny Holender za chwilę 3 mistrzostwo świata, a Leclerc na tą chwilę 5 (albo 6, nie pamiętam) zwycięstw.

I nie piszcie mi o zespołach, bo w karierze też trzeba umieć wybierać

0

@MesQueUnClub96 Kiedy prawko będziesz zdawał? Pościgamy się

10

@MesQueUnClub96 "I nie piszcie mi o zespołach, bo w karierze też trzeba umieć wybierać" Dodi błagam - czy możemy mieć dzień bez Twojej kompromitacji

konto usunięte

0

@mekston Ja piszę jak jest. Nikt nie kazał podpisywać Leclercowi kontraktu na 100 lat

1

@MesQueUnClub96 Nie piszcie mi o zespołach xD. Leclerc dopiero raz miał samochód, którym mógł walczyć o cokolwiek. W PP różnica jest sporo mniejsza. No ale oczywiście wiadomo, że Max>Charles

konto usunięte

0

@Ptasior Kwalifikacjami świata nie zwojujesz. Verstappen dużo więcej zwycięstw z PP Leclerca niż on sam

1

@MesQueUnClub96 czyli Hamilton jest lepszym kierowcą od Maxa bo ma więcej tytułów MŚ w tym sporcie?

Dodi, proszę Cie. Argumenty wyciągnięte jakbyś nigdy wyścigu nie oglądał

konto usunięte

0

@mekston Nie, Hamilton jest kilkanaście lat starszy. Ja porównuję kierowców z praktycznie tego samego rocznika

1

@MesQueUnClub96 Leclerc jest lepszy na jednym zakręcie, Max w wyścigu. Oczywiście wiadomo co jest ważniejsze

3

@MesQueUnClub96 i używasz śmiesznych argumentów.

Ja uważam, że Max jest lepszym, szybszym kierowcą który popełnia mniej błędów, a jak popełnia to potrafi się z nich lepiej ratować.

konto usunięte

0

@mekston Ale ja nie mówię, że tylko dlatego jest lepszy. Dobrze wiesz, jaka jest moja opinia na ten temat

2

@MesQueUnClub96 7 grudnia 2013 23-letni Gregor Schlierenzauer odniósł swoje 52 zwycięstwo w PŚ.
23 stycznia 2011 roku 23-letni Kamil Stoch odniósł swoje 1 zwycięstwo w PŚ.
jak się ich kariery ułożyły na następnych etapach kariery, to każdy wie...

Dlatego sportowców z tego samego okresu powinno się ew. porównywać dopiero PO zakończeniu przez nich kariery, a nie w jej trakcie, a wręcz "na starcie".

0

@barcelonaLM miało być oczywiście na jednym okrążeniu, lol xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?