- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
8
Haaland zrobił to co zwykle - tapin albo karny
8
@MesQueUnClub96 Haaland ma 2x wiecej bramek niz Robercik grając w PL
8
@MesQueUnClub96 Żeby zrobić tapin to trzeba umieć się znaleźć na murawie.
6
@MesQueUnClub96 To jak Ronaldo całą karierę, z karnych, na pustaka i dobitki
3
@Encore W City to nawet Choupo Moting by tyle strzelił
10
@MesQueUnClub96 a Ty napisałeś to co zwykle - farmazon albo głupotę.
1
@Medium chyba nie oglądałeś 2/3 kariery Ronaldo
0
@Encore A ile goli strzela City a ile Barcelona?
@Comentateiro wystarczy mieć De Bruyne
18
@MesQueUnClub96 Pamiętam jak kiedyś próbowałeś odciąć się od swojego wizerunku i chciałeś być traktowany poważnie na LR. Jednak widzę, że zrezygnowałeś z tej drogi młody
1
@Traba727 Tobie chyba nikt nigdy ironii nie wytłumaczył
1
@Medium Najlepsze jest to, że to była ironia a i tak miałeś rację
8
@MesQueUnClub96
Dodi w 2022 roku - Borussia bez Haalanda zginie.
Dodi w 2023 roku - Haaland tylko na pustaka i z karnego.
0
@Khajio Ja po prostu jestem obiektywny
1
@MesQueUnClub96 Już to pisałem....umniejszasz Haaandowi jak @AlexDark00 Lewandowskiemu.
@Encore Ty się w końcu zdecyduj czy bramki są ważne czy ogólnie gra?
0
@Bagsik88 Lewemu nie ma czego umniejszać, bo nawet przyjąć nie potrafi xd
1
@AlexDark00 Nie potrafi przejąć piłki, a w samej lidze strzelił 19 goli i dołożył 6 asyst, gdzie jest najlepszy w debiutackim sezonie.
0
@Bagsik88 Już to pisałem. Czy strzelenie 19 goli oznacza, że nie przyjmuje na 3 metry? Obie te rzeczy to prawda.
1
@AlexDark00 Już to pisałem czy ma być cały czas w formie? Nie oznacza, że jest lepszy od Suáreza w debiutanckim sezonie?