La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

2

@clyde
"Sekiro"...
Właśnie ubiłem Emmę i Isshinę Ashina...przyznam, że o ile pojedynek z Emmą i z 1 fazą Isshiny nie miałem większych kłopotów, to w drugiej fazie, kiedy nawalał ogniem...ech...bluzgi latały na wszystkie strony :P
Chyba to był najbardziej irytujący i wkurzający boss jak do tej pory (Pomijam Genichiro Ashinę, bo jak ustaliliśmy, to był prawdziwy test dla graczy).
Teraz zacznę 3 podróż :)

1

@norbi77 Jak oceniasz gierke? sztos nie?

1

@MesQueUnClub_87
Tak. Byłem pełen obaw, a okazało się, że jest (w mojej opinii) lepsza naweet od "Elden Ring" :)
9 / 10...Pełnej dychy nie dam, bo kamera w niektórych lokacja jest większym wyzwaniem niż walka z bossem :)

1

@norbi77 gratulacje :D Emma była łatwa ale tak jak mówisz jak się Isshin zdenerwował nie było ciekawie :) trzymam kciuki za 3 zakończenie.

0

@clyde
Oszukałem system i save'a załadowałem przed podjęciem decyzji z Sową...i nie muszę całej gry od nowa przechodzić.

0

@norbi77 a uda Ci się wbić trofeum z odblokowaniem wszystkich umiejętności?

0

@clyde Tak, ale to na sam koniec zostawię. Nastukam je po ostatnim zakończeniu :)
Teraz dostaję furii walcząc z Sową Ojcem na arenie Pani Motyl.
Nawet Genichiro tak mnie nie wkurzał jak ten gnój! :(

0

@norbi77 mówiłam! :D Sowa w spalonej wiosce jest trudny. Powiem Ci, że farmienia by wbić wszystkie umiejętności jest mnóstwo. Mi się udało dopiero na NG+3 xD

0

@clyde
Mam już swoje miejsca do farmienia, ale najpierw ten dziadyga, potem ostatnie zakończenie i dopiero reszta :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?