La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

5

Zablokować transfer najlepszego piłkarza w historii, który tyle zrobił dla Laligi to jest idiotyzm, ale czego można się spodziewać. Gdyby to real byl w takich kłopotach to srebas na głowie by stawał zeby tylko im pomóc. Niech inne ligi odjeżdżają jeszcze bardziej. Może wreszcie ktos się obudzi i wywala tego...
Oby tylko nie było już za pozno ;)

2

@BARCA1899Messi to tylko wina Tebasa? To ciekawe...

5

@BARCA1899Messi może nie trzeba było wydawać poprzedniego lata 200 mln i odraczać dziadom pensje, którzy nie powinni być już w klubie? Pomyślałeś, czy ciężko?

konto usunięte

2

@BARCA1899Messi Jest dopiero 1 maja. Mają do ponad połowy czerwca czas żeby tam Messi mógł w razie czego odnowić sobie kontrakt w PSG.

0

@KlonaZepan Nie odraczać? A co mięli niby zrobić? Nie rejestrować połowy zawodników? To była konieczność bo żaden "dziad" oprócz Pique by się tego nie zrzekł.

0

@KrwawiaceoczyVEB Po co są trzymani zawodnicy typu Busi, Alba lub Roberto (przedłużył umowę ostatnio ten szkodnik)?
Kto sobie zażyczył takiego zawodnika jak Ferran, gość który jest flopem a kosztował tyle hajsu, było nie wydawać na pierdoły i tyle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?