La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

0

Ten alcaraz w tym wieku to jest potwór.. wszystko umie zagrać.. jeśli ominą go kontuzje i nie odpali mi głowa to będzie dominator.. 19 lat i tak grać..

1

@Ktos11111 To największy talent w tenisie obecnie.

1

@Encore talent ale jaki wszechstronny, nie ma słabych punktów. Obrona, atak, poprawił serwis w stosunku do zeszłego roku, skróty, gra przy siatce.. gra bardziej kątowo teraz, mniej płasko .. no potwór .. Big4 w jego wieku to byli zawodnicy dobrzy ale nie wybitni.. i mieli słabe strony.. a on..

0

@Ktos11111 Nadal w wieku 19 lat wygrywał Garrosa i wyrzucał z niego Federera. W wieku 20 lat miał już na koncie 2 szlemy.

W 2006 roku Nadal zagrał też po raz pierwszy w finale Wimbledonu.
W turniejach w Stanach na hardzie już też robił bardzo dobre wyniki.

Myślę, że można powiedzieć, że był wybitny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?