La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

0

To rzeczywiście, przy ich zarobkach super oferta, szkoda, że kolejny fachowiec odchodzi, dla "nowych" wyzwań.


24

@mateusz1989VeB Nawet jeśli odchodzi dla kasy, to co w tym złego? To jest biznes i każdy chce zarabiać jak najwięcej.

0

@mateusz1989VeB a co ty myślałeś, że on tu jest z miłości do Barcelony?

26

@mateusz1989VeB mieć 1.6 miliona więcej rocznie, a nie mieć xd ludzie z roboty odchodzą dla tysiaka więcej

27

@mateusz1989VeB do tego warunki pracy bez limitow tebasa, za randomowego typa moze strzelic kwota 30mil i nie specjalnie to zaboli. Zyc nie umierac.

0

@Barcanajlepszyteam Napisałem gdzieś, że to coś złego, czy szkoda, że kolejny nagle odchodzi dla "nowych wyznawań"?
A raczej każdy się domyśla, że się nie dogadywali i były tarcia, o czym zresztą już piszą.

0

@Marcelinho99 Tak, tak, jak Messi a co?

0

@Salchent i to dla tysiaka złotych więcej, a tutaj 4,6x więcej jeszcze, bo euro

0

@Salchent a inni przychodzą do Barcelony pogrążonej w kryzysie i godzą się na gorsze warunki, kto co lubi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?