La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

3

Wszyscy pompują Wikinga, sam jestem jego fanem ale Kane traci aż albo może tylko 9 goli. Messi czy Ronaldo mieli takich sezonów jakie rozgrywa Norweg chyba po 12 w ówczesnej La Liga która była najlepsza na świecie :D Mundial zawsze jest przed innymi rozgrywkami także łobuz z Rosario musi wygrać złotą piłkę :D

0

@jedrek7000 strzelecko? Z tymi 12 to mocna przesada.

Messi min. 35 bramek w lidze strzelał 5 razy w karierze.

Haaland ma jeszcze 4 mecze. Jeśli np. strzeli tylko 3 bramki, to Leo w lidze miał tylko 3 lepsze sezony stricte strzeleckie.

Oczywiście w przypadku Leo bramki to jest tylko dodatek do jego gry, ale wynik Haalanda jest imponujący i jednak w Premier League nikt takiego nie zrobił, a ostatni raz ktoś w lidze angielskiej strzelił więcej goli od Haalanda to Ron Davies w sezonie 66/67 - Haaland może to jeszcze pobić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?