La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1014 Culés

5

Raphinia jako jedyny z naszego ataku zasługuje na drugi sezon w Barcy moim zdaniem. Najrówniej grający piłkarz naszej ofensywy w tym sezonie i myślę że powinien dostać jeszcze szanse przed rok. Barca niech kombinuje jak znaleźć środki na nowe okienko ale prosta sprzedaż Rafy to żaden sukces finansowy ani sportowy. Ferran, Fati Lewy, Dembele? Dwóch śmiało można sprzedać. Pytanie czy będą chętni?

0

@konajoncek Rozumiem, że Raphinha zasługuje ze względu na liczby? (bo nie imponował ogólną formą na boisku w tym sezonie, mnóstwo strat, nieudanych dryblingów, niecelnych podań), więc w takim razie czemu taki Lewandowski nie zasługuje skoro też nabił bramki i asysty? Moim zdaniem jeżeli tamten zasługuje to ten też.

0

@konajoncek czyli prędzej byś sprzedał Lewego niż Brazylijczyka?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?