La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 912 Culés

konto usunięte

2

Ten Djokovic po przejściu na mączce gra jak na niego na bardzo niskim poziomie. Nie wiem czy zbiera siły na szlema czy już się starzeje ale w żadnym meczu nie wygrał przekonywująco tylko się męczył z wygraną albo w ogóle przegrywał.

0

@Emhyr Był lekko przeziębiony w pierwszym meczu,a tutaj zrobił jakiegoś dziwnego choke'a w drugim secie i oddał Dimitrovowi cztery kolejne gemy i z prowadzenia 4-2,kompletnie przestał grać.

1

@FcPortoFan1999 wiek swoje robi.. wpadł w dołek ale będzie mu coraz trudniej w wielkich szlemach a tu na mączace tym bardziej bo trzeba harować..a Sinner, alcaraz i inni młode strzelby lubią harować ..także będzie ciężko, prędzej wimbeldon lub us open

0

@Ktos11111 Mączka jest najcięższym rodzajem kortów w tenisie,bo tutaj samym mocnym serwisem wiele się nie ugra jak np. na trawie dla tzw."Servebotów" tutaj trzeba więcej techniki uderzeń i umiejętności wygrywania dłuższych wymian zza linii końcowej.

0

@FcPortoFan1999 wiem, novak mocno poprawił serwis, a tu łatwiej się bronić a długie wymiany już mu tak nie leżą jak wcześniej..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?