- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1177 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1177 Culés
1
Według was sędzia popełnił błąd gwizdając koniec połowy przed strzałem w meczu Sevilla -Valladoid ??
Moim zdaniem zachował się dobrze i to naprawdę pechowa sytuacja że tak się skończyło.
Było grubo po doliczonym czasie i piłkarze Sevilli wybili piłkę więc gwizdnął.
Oczywiście nie mógł cofnąć decyzji widząc że padła bramka bo gwizdek był.
1
@Roobo Moim zdaniem powinien poczekać aż po prostu całkowicie się akcja zakończy, a przecież ewidentnie tam jeszcze paru zawodników nadbiegało na piłkę i to nie było wcale tak daleko od pola karnego. Sędzia zupełnie nie wyczuł momentu i akcji.
1
@Roobo On nie gwizdnął, gdy piłkarze Sevilli wybili tylko gdy piłkarz Realu składał się do strzału. Dla mnie błąd sędziego.
1
@Roobo Decyzja dobra, pech że padła bramka.
0
@Aragorn33 Nie zgodzę się, piłka była co najmniej 3 metry od piłkarza Valladoid.
1
@macio_944 Co oznacza całkowicie zakończenie akcji?
W takiej sytuacji by mogło się to przeciągać w nieskończoność,oni by strzelali a Sevilla by wybijała przed pole karne.
2
@Roobo tu masz powtórkę. Podnosi rękę i gwiżdże dokładnie w momencie strzału. Samo składanie się do strzału widział chwilę wcześniej.
1
@Roobo W sumie @Aragorn33 dobrze odpowiedział, więc podłączam się