La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

0

"Prawo do dwóch dni wolnego dla honorowego dawcy krwi: w dniu donacji i dzień później wpisano do rządowego projektu ustawy o krwiodawstwie i krwiolecznictwie. Doprecyzowano w nim także przepisy dotyczące prawa do dnia wolnego w przypadku osób pracujących w trybie zmianowym. Projekt w poniedziałek skierowano do konsultacji społecznych."

Ktoś z Was z tego korzystał? W sumie od dłuższego czasu się zbieram do oddawania krwi to może przy okazji wykorzystałbym urlop.

0

@matirix20 Normalnie zgłaszasz w pracy że idziesz krew oddać, na miejscu pytają przed donacją czy potrzebujesz zwolnienie z pracy i potem oddajesz gdzie trzeba. Nawet jak cię nie dopuszczą do donacji bo twoja krew nie będzie w porządku (za wysoki cukier, za mało płytek etc.) to i tak masz wolne. Nikt się nigdy nie czepiał jak korzystałem, mimo że często robiłem to w piątek (w moim mieście można oddawać tylko w środę albo właśnie piątek).

0

@Klejnot_Nilu Dzięki wielkie za wyjaśnienie

1

@matirix20 Kolega cie lekko wprowadził w błąd, jeżeli nie uda ci się oddać krwi dostaniesz tylko zaświadczenie za czas który spędziłeś w centrum więc zazwyczaj do 3h max, więc wtedy musisz wrócić do pracy lub urlop

0

@Herato To faktycznie muszę sobie to potwierdzić.

0

@Herato Mi zawsze dawali normalnie cały dzień, ostatnio przynajmniej jak byłem to nie mogłem oddać bo przy poprzedniej donacji wyszło za mało krwinek białych i pobrali tylko trochę do testów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?