La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

0

Teoretycznie - gdyby nie dołączył do Nas Robert, zdobylibyśmy majstra? Jak myślicie? Myślę, że może by się udało ale nie z taką przewagą punktową. Przed mundialem jednak Robert strzelał na zawołanie dając Nam mnóstwo punktów, w drugiej części trochę gorzej ale jakby trochę się budził. Ogólnie oceniam jego transfer na ten moment na taką 4 w skali szkolnej.

konto usunięte

0

@clyde Ciężko powiedzieć. Często się słyszy, że Robert ma bardzo dobry wpływ na naszych młodych w kontekście podejścia, profesjonalizmu więc nie wiemy jak by reszta grała nie mając w składzie kogoś takiego.

0

@clyde to tylko gdybanie. Gdyby nie trafił Robert to może zostałby Auba.
Jeśli dobrze policzyłem to Lewego gole dały nam 5 zwycięstw, a jedna asysta przy wyniku 1:0 dała kolejne 3 punkty, co łącznie daje 18 punktów.

konto usunięte

0

@escarabajo Auba xd
Proszę Cie precelku...

0

@clyde nie.
Robert był kluczowy w pierwszej połowie sezonu. Zresztą. Zdobył 33% bramek...to nie jest wynik, który każdy inny napastnik by powtórzył u nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?