La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 508 Culés

2

https://vm.tiktok.com/ZGJHtsg6J/?t=1 wije się, kręci , mataczy ale co z tego jak ciemny lud to kupi... Dla tego kraju serio nie ma ratunku..

2

@Kinginiesta co tam 25 mld, przecież to drobniaki xD

1

@Odcinkowy Mnie przeraża że gro ludzi im przyklaskuję tak samo pomysł darmowych autostrad... Przecież i tak za to zapłacimy.. Buda powiedział że będą negocjować i biorą to na siebie..haha to jest hit. Jarek z własnej kieszeni zapłaci. Rymanowski go zapytał w imię czego prywatna firma ma się zgodzić na niekorzystną dla nich transakcje. To mu odp że jak Kulczyk się nie będzie chciał zgodzić to istnieje coś takiego jak wywłaszczenie... Jawnie mówi o grabieniu prywatnego majątku a tępota temu przyklaskuje... Dziś Kulczyk jutro szary Kowalski jak nie będzie chciał sprzedać ziemi to mu ją odbiorą

1

@Kinginiesta Świetnie wypunktowany, i to tylko za pomocą swoich własnych słów.

A społeczeństwo już dzioby rozdziawiło i tylko im wrzucać

1

@Comentateiro jestem przerażony jaki to jest sprzedajny naród...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?