La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

6

Tak oglądałem wczoraj ten mecz i nie mogłem uwierzyć, że City ma tak dużo miejsca przy polu karnym Realu. Tam można było sobie wybierać w opcjach. Taki Bernardo mógł sobie albo uderzyć z dystansu bo dziury takie, że pozycja odkryta, albo zagrywać to kumpla który też stoi niepokryty. Ja nie wiem co to była za karykatura footballu ze strony Madrytu. W 60 minucie to miałem wrażenie, że obie drużyny ledwo żyją. De Bruyne to wyglądał jakby potrzebował butli z tlenem. Co oni wszyscy tacy zajechani?

1

@MesQueUnClub_87 brak Casemiro robi swoje, rok temu jak drużyna przeciwna atakowała środkiem, to Casemiro wjeżdżał sankami i nie było nawet faulu, a teraz nie miał kto tego zrobić, bo Kroos i Modric za wolni

1

@MesQueUnClub_87 trzeba też oddać, że Camavinga zagrał wczoraj słabiutko. W pierwszym meczu zgasił Silve jak peta, a wczoraj na odwrót i Silva dryblingiem robił przewagę. To samo zresztą z Grealishem, obaj zagrali dwa inne mecze.

2

@MesQueUnClub_87 Jedyny ŚPD Realu został na ławce, ani Kroos, Modrić czy Fede nie załatają tego jak od x lat grali w jednym stylu gdzie był Casemiro który to łatał.

1

@MesQueUnClub_87 Tempo meczu było ogromne, z dużym impetem weszło City w mecz, co musiało kosztować sporo sił. Pamiętaj, że jest koniec sezonu wiec naturalnym jest ze zawodnicy niekiedy oddychają rękawami, a dodatkowo Pep robił późno zmiany. Gdyby taki mecz był w połowie sezonu to utrzymanie intensywności nawet 90 minut byłoby możliwe, przy końcu sezonu jest to mega trudne. A co do Realu byli jak dzieci w mgle totalnie bez pomysłu, organizacji. Podobnie wyglądali rok temu w lidze z nami gdzie tez dostali 0-4, dobrze oddaje strategie Realu wypowiedź Walkera, ze gdy Viniego się wyłączy to Real nie ma planu B.

0

@escarabajo Dziwisz się? Cama to nie jest boczny obrońca, on najlepiej czuje się w środku. Taki mecz musiał się w końcu zdarzyć, Pep dostrzegł jak cienko gra tam Camavinga i kazał grać tam dużo piłek

0

@KlonaZepan nie dziwie się, po prostu mówię, że obaj boczni pomocniczy City zagrali wczoraj dużo lepiej niż w pierwszym meczu. Wiem, że Cama to środkowy pomocnik, ale miewał już mecze na obronie, w których chował rywala do kieszeni.

0

@MesQueUnClub_87 To biegaj sobie w pressingu po czym cofaj na własną połowę, by pokryć przestrzenie. Ja się nie dziwię, bo oni w pierwszej połowie latali na niesamowitych obrotach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?