- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1766 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1766 Culés
29
Ta jedna stopklatka, a jaki dyskomfort od razu powoduje xDD
13
@draxidox Kolo Muani - Dziękujemy!
21
@KamQiX obiektywnie. To była bardziej dobra interwencja bramkarza, niż popsuty strzał atakującego
3
@michal26 To prawda, ale jednocześnie nie można powiedzieć, że nie była to stuprocentowa okazja, która jednak została zmarnowana. Zawsze mógł próbować inaczej, np. minąć bramkarza lub lobować.
1
@KamQiX Raczej Czułameni dziękujemy za spartolony rzut karny
0
@qbuteq Oj tak, to też. Tylko, że po ewentualnym golu z karnego Czułameniego Argentyna nadal byłaby w grze (karne trwałyby nadal). Po golu Kolo Muaniego byłoby po meczu.
3
@michal26 To była setka. Uderzył na pale przed siebie...interwencja dobra, ame napastnik mógł zrobić wszystko.
3
@KamQiX lub podac do Mbappe ale sam powiedzial ze nie widzial Kyliana tutaj
1
@KamQiX @mekston Dodatkowo po odbiciu przez Martineza, dobrze ustawiony Paredes wybija piłkę głową. W innym wypadku byłaby dobitka na pustą bramkę
1
@AFA90 taak pamietam wlasnie ze ta pilka szla odbita i nie wiedzialem w pierwszym rzucie gdzie idzie i byl taki dodatkowy stres
0
@mekston ja nawet bramkę na 3:2 przyjąłem ze spokojem, bo czułem, że jeszcze jakieś jajca się wydarzą ;d
1
@AFA90 a to tak - znaczy tam bylo zamieszanie czy jest gol ale tez mialem wrazenie ze to nie koniec
W dogrywce tez tych przestrzeni bylo wiecej, bylo tez zmeczenie po obu stronach chociaz Francja to chyba 7 zmian zrobila wiec miala wiecej swiezych sil
1
@mekston Ogólnie w drugiej połowie po zmianie Di Marii, a za niego Acuna, to faktycznie z automatu wzięło się mniej akcji ofensywnych. Acuna zbytnio też defensywy nie wspomógł. Przynajmniej na tyle, na ile liczył pewnie sztab. Pytanie, czy też nie była wspólna decyzja z Angelem, że już nie ma siły. Czasami pewnych rzeczy możemy nawet nie zauważyć w TV, a jest, to konsultowane w trakcie meczu.