La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

13

Konczy sie pewna era w tenisie


0

@Encore No niestety,38 lat na potencjalnych Igrzyskach w Paryżu za rok,to będzie ostatnia szansa na zakończenie kariery w chwale ze złotym medalem IO.Na kortach twardych,a tym bardziej na kortach trawiastych więcej już się nie wyciśnie.

3

@Encore Szkoda w uj tego Wimbledonu rok temu

0

@barcelonaLM Z perspektywy Nadala to chyba jeszcze bardziej półfinału w 2018r z Djokovicem. Wiadomo było, że zwycięzca ich meczu wygra też i finał.

2

@barcelonaLM naprawdę zaczął świetnie grać w trakcie turnieju i z tak poważnym urazem ograł jeszcze Fritza - kozak to było.

Szkoda, ze nie było finału Novak - Rafa, bo to byłoby epickie.

0

@Barcanajlepszyteam @barcelonaLM tak w 2018 na żyletki, najpierw też Djoko wygrał tiebreak 3 seta i było dokończenie spotkania nast dnia bodajże? W piątym secie obaj mieli swoje szanse, ale ostatecznie Serb dostał darmowy finał z Andersonem.

0

@Encore Thank you and good luck

0

@mekston Tak, dokończenie meczu było następnego dnia. To był bardzo ważny turniej dla Novaka, bo pozwolił mu ponownie wrócić na topowy poziom. Pamiętam jak rozgoryczony Djoko po przegranej w ćwierćfinale RG mówił, że nie wie czy w ogóle zagra na Wimbledonie, a tu udało mu się go wygrać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?