La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 845 Culés

3

Lech na koniec sezonu wygląda najlepiej z całej Ekstraklasy. Widać, jak już nie grają w środku tygodnia, ten luz, dynamikę w grze i przede wszystkim intensywność od 1 do 90 minuty podkręcaną na maxa

2

@Catalanian1991 Legia tydzień temu z Jagiellonią też zagrała fantastycznie. Świetnie się ich oglądało.

1

@Odcinkowy Racja, inna sprawa, że Legia ogólnie w tym sezonie nieźle wygląda. Widać, że Kosta Runjaic robi robotę, być może że po tym jak Raków zdobył oficjalnie mistrza, to i Legii lżej będzie teraz grać, mając już pewny drugi plac w lidze.
Ed.
Mimo wszystko, uważam że ostatnie kilka tyg. to jednak Lech gra najlepiej

0

@Catalanian1991 Legia rozda karty w ostatniej kolejce bo u siebie zagra ze Śląskiem. Ciekaw jestem czy nie pociagnie Wrocławian do 1 ligi, ale osobiście czuję Koronę, nie wiem czemu ale jakoś klarują mi się Kielce do spadku najbardziej.

1

@Odcinkowy Szczerze? Jakbym miał wybierać między Śląskiem a Koroną, to wolę by kielczanie polecieli do 1.ligi. Mam nadzieję, że Stal Mielec ogarnie się na tyle, by nie zaliczyć degradacji. Wiosnę mają fatalną.

1

@Catalanian1991 Stal na spokojnie zostanie w ekstraklasie, ale to oczywiście tylko moja subiektywna opinia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?