La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1186 Culés

3

Właśnie wróciłem z Fast i Furious X. Świetny film i świetnie napisana postać antagonisty. Czekam na 11 część.

7

@AlexDark00 Chciałbym dożyć chociaż do 25 części. Może wskrzeszą Walkera do tej pory.

konto usunięte

11

@AlexDark00
W jedenastce ponoć mają pokonać Avengersów i fantastyczną czwórkę

4

@Derean Sklonują go, i naślą na rodzinę xD.

1

@Rust_Cohle No ja myślałem, że w tej części będą kosmici xD Ale naprawdę podobał mi się film, a Jason Momoa zagrał TOP.

2

@AlexDark00 SPOILER
Końcówka mocno w deseń "No Time To Die" bez dopowiedzeń.

Ciekawe czy Dom jednak przeżył?

1

@HighestInTheRoom Spoiler
Też jestem ciekaw. Ogólnie świetny film i jest sporo pytań. Kto przeżył, a kto nie.

0

@AlexDark00 SPOILER


Statham na pewno przeżył. Ciekawi mnie bardziej kwestia tego samolotu i Toretto, ale znając serię, to wszyscy przeżyli :D

No samo to, że Giselle przeżyła ten upadek z samochodu

1

@HighestInTheRoom Spoiler!! Ciekawe czy John Cena przeżył? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?