La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 773 Culés

7

"Myślę, że Ruben Neves zostanie podpisany, jeśli Kessié odejdzie. To będzie nagroda dla Mendesa (za przedłużenie Balde i Lamine). Jego podpisanie nie jest związane z podpisaniem innego pivota."


'Lodzik' Mendesowi jednak musi być zrobiony i drewniak prawdopodobnie do nas zawita ;P
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Barca1992 @tomek8756

9

@Kondziubarca Chyba sobie jaja robią. Xavi nie chce zawodnika to na cholere mu go wciskają.

4

@Kondziubarca ważny szczegół "jeśli Kessié odejdzie"

8

@Kondziubarca Co to w ogóle znaczy "nagroda dla Mendesa"? Jet agentem i za to mu piłkarze płacą żeby przedłużał kontrakty.

3

@Kessie Wiesz co masz robić ;P

0

@Kondziubarca mendes dba o swoich wiec za rok go sprzedadzą a i prowizja znów wpadnie

1

@Kondziubarca no to wtedy nie będzie Kimmicha

0

@michal26 Jeśli Barcelona wyłoży 100 milionów na stół to będzie Kimmich, w innym wypadku nie ma szans. Wezmą tego placka Nevesa i tego całego Amrabata i na tym sie skończą podboje na defensywnych pomocników w tym roku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?