La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

36


To już wyższa forma odklejenia pana Ćwiąkały.
Tebasowi można wiele zarzucać, ale co może La Liga zrobić więcej niż zgłaszać tych których wyłapie? Wpłynąć na policje? Co to w ogóle za brednie? xD
Policja działa według prawa państwa i ma pilnować przestrzegania tego prawa a nie, że przyjdzie grubas od kopania balonu i karze im robić śledztwo na każdym stadionie.
Oni i tak już się wychylili i zgłaszali rasizm którego Real im nawet nie zgłosił i wyłapywali pojedyncze osoby które coś z trybuny krzyknęły.
To co ma więcej zrobić?
A w drugą stronę, jeżeli Tebas nie kłamie, a raczej nie kłamie w tak oczywistej sprawie, to Vinicius sam chciał dwóch spotkań na które nie przyszedł xD
Przecież to jest tak klasyczny przykład idioty, że nie można bardziej.
A może też świadczyć, że on ma jakieś problemy psychiczne i jest uzależniony od bycia ofiarą, bo może daje to mu jakąś dozę atencji. Są takie przypadki "wiecznych ofiar" a media tylko podbudowują ten motyw, bo chętnie mówi się o atakach na niego, wycinając praktycznie całkowicie jego prowokacje i zachowania.
Tak czy inaczej, według tego co mówi Tebas, Vinicius nie wygląda jak osoba zainteresowana braniem udziału w rozwiązaniu tego problemu.

0

@Tasde Cwiakala majaczy?? Nic nowego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?