- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1822 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1822 Culés
3
W każdej lidze są rasiści bo ogólnie w każdym kraju są rasiści, ALE kiedy jesteś takim irytującym typem piłkarza jak Vinicius to sprawia, że ludzie szukają u Ciebie słabych punktów, którymi mogą Cię wyprowadzić z równowagi i ta strefa nienawiści jeszcze bardziej się potęguje w jego kierunku. Uważam, że najlepszą taktyką piłkarza jest zachowanie w stylu Alvesa, a ludźmi, którzy szerzą mowę nienawiści na trybunach powinna skrupulatnie zajmować się liga. Mają kamery z zaawansowaną technologią, można zbliżyć, zwolnić, przewinąć, czytają nawet z ruchu ust, więc jak tam jakieś bydlęta się wyrywają coś w pierwszych rzędach to myślę, że nie powinna stanowić problemu weryfikacja tego co tam krzyczą. Umówmy się, że mało kto z tych narwańców zasłania usta jak piłkarze schodzący do tunelu.
1
@MesQueUnClub_87 to jest tłumaczenie jak z gwałtem. Gdyby dziewczyna sie skąpo nie ubrała to by nie zgwałcił... a czy można tak to usprawiedliwić?
0
@trolownik Stwierdzenie faktu to usprawiedliwianie? przecież to jest fakt, że ludzie odgrywają się na innych kiedy ich nie lubią, nienawidzą i potrafią być bezwględni, abstrahując od tego czy to dobre czy złe.
Weźmy taką sytuacje, że parkujesz samochodem na ulicy, na której wiesz, że się roi od patologii i złodziei, a mimo to zostawiasz otwartą szybę i kluczyki w stacyjce. Czy gdy Ci napiszę, że to było bardzo głupie z Twojej strony to stwierdzisz, że Ty zrobiłeś wszystko jak należy, a ja usprawiedliwiam złodziei? Żyjemy w bardzo zepsutym świecie i trzeba mieć tego świadomość i wiedzieć co się robi. Przestępczość powinno się tępić, ale to nie zwalnia nas również z analizowania zagrożeń by się chronić przed złem i niebezpiecznymi sytuacjami. Jakoś tak nie prześladują Rudigera ani Rodrygo.