- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1246 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1246 Culés
2
"Według Alfredo Martíneza obrońca pobierze całość kwoty, którą Barça była mu dłużna z poprzednich lat, i odpuści część wynagrodzenia z ostatniego roku kontraktu."
Czyli zostajemy bez piłkarza i z większością jego kontraktu. Geniusze.
1
@Kettger Miłość do klubu
8
@Kettger a to ktoś liczył że Alba powie ,, w sumie niepotrzebne mi te miliony euro , darujmy sobie " xD
5
@Kettger to że dług trzeba spłacić to jasna sprawa ale żeby płacić za czas w którym już go.tu nie będzie to hit
5
@Kettger I tak musielibyśmy mu zapłacić tą zaległość. A tak ten jeden rok kontaktu mniej.
2
@ShawnC Nikt go z klubu nie wypychał. Jeżeli chce odejść, to zaległą część trzeba mu oczywiście wypłacić, ale jednocześnie rezygnuje z przyszłej pensji.
@TheNekro94 No właśnie nie mniej, bo już są informacje, że Barcelona będzie mu płacić część pensji.
0
@ShawnC zapytaj tych co każą Messiemu grać za darmo, oni pewnie na to liczyli :D
1
@Kondziubarca No tak, bo powinien rzucić te pieniądze o ściane i powiedzieć, nie nie potrzebuję ich. Teraz najlepiej zwyzywajmy i zmieszajmy go z błotem, jeżeli ta informacja okaże się prawdą. Ciekawi mnie, czy ty byś się zrzekł pensji z ostatniego, nw, miesiąca, czy tygodnia, gdyby Ciebie zwolnił szef lub sam byś doszedł do porozumienia o zwolnienie.
0
@Kettger Gdzie są takie informacje? To jest pewnie źle przetłumaczone. Chodzi o całą cześć za pozostały rok.
0
@ShawnC Kto z nas odpuściłby pieniądze które nam się należą. Edit; mimo wszystko nie wiemy z jakiej kwoty zrezygnował