La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

6

Jeszcze Xavi i Roberto odejdą i można budować porządny zespół

5

@Qba2312 Xavi xDDDDDDDD

5

@macio_944 a co czekasz na 3 z rzędu odpadnięcie z grupy LM i fazy pucharowej LE? Bo to czeka Barcę w następnym sezonie

konto usunięte

2

@KlonaZepan Przyszedł, pan maruda.

5

@KlonaZepan Skoro taki z ciebie wróżbita to postaw swoj dom. Pokaz cojones ;)

1

@Sulimo Heh rok temu też mnie wysmiewano, ale ok, może w trzecim sezonie Xaviemu uda się dojść chociaż do półfinału LE

6

@KlonaZepan Aż mi się nie chce komentować waszego zj***anego myślenia...

6

@KlonaZepan Xavi trenerem jest od 6 listopada 2021. To znaczy, że trenerem został jakieś 18 dni przed meczem z Benficą i 30 dni przed meczem z Bayernem. Pierwsze 4 mecze w fazie grupowej tamtej Ligi Mistrzów były rozgrywane pod wodzą Koemana. Jak można w ogóle Xaviemu liczyć tamto niewyjście z grupy? Bez sensu...

0

@KamQiX Ok, ale już odpadnięcie z Eintrachtem to jego wina w 100% i tyle

0

@KlonaZepan Nie pamiętam już dokładnie przebiegu spotkania czy tam bardziej zawiedliśmy piłkarze czy taktyka, ale możesz mieć rację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?