- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1505 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1505 Culés
0
Szczera opinia na temat Zubimendiego: jesteście bardziej na tak czy na nie i macie obawy? Ja powiem szczerze że jestem tak po środku. Widziałem jego dobre występy ale i średnie.
4
@Emhyr nigdy nie zwróciłem uwagi na jego grę
0
@Emhyr Patrząc na inne opcje ktore sobie wymyślili w klubie to jestem na tak, ale na pewno nie za 60 mln.
0
@bartekvisca Bo właśnie on często tak gra że go nie widać a nie wiem czy w Barcelonie takie coś przejdzie
1
@Emhyr Mam lekkie obawy. Głównie ze względu na cenę, bo gdyby kosztował ok. 35-40 mln €, wtedy byłabym w 100% na tak.
0
@blakkudium No na pewno nie jest wart 60 mln ale jeśli taki wydatek nie będzie miał wpływu na resztę transferów jak np Roque to niech biorą. Skoro Xavi jest tak przekonany to pewnie ma na niego pomysł.
0
@Emhyr Za 60 mln to nie. Wydaje mi się, że będzie wtopą. Taki typowy średniak, który pewnego poziomu nie przeskoczy.
0
@Emhyr Wejdzie jak w masło, bo zna ligę, trzyma poziom i ma odpowiedni profil.
A czy będzie z tej mąki chleb na dłużej i na dobrym poziomie, to chyba jedna wielka tajemnica w tej chwili.
Lepsze to niż jakiś wynalazek.
Prawda jest taka, że jak ogarnie, to te 60 mln będzie bez znaczenia.
Również jestem po środku, ale nie widać lepszych realnych pomysłów.
Niby ten Amrabat, ale on też tani nie jest i jeszcze większe ryzyko, bo z innej ligi typek i ze słabej ekipy.
0
@Emhyr Widziałem kilka jego występów z zespolami z topu. Gość im bliżej bramki rywala tym gorzej. A my często gramy na zamkniętego rywala.